Ярмарок «Книжковий Миколайчик» знову в Харкові

18 лютого 2018 р.
 

У суботу, 12 грудня, напередодні улюбленого дитячого свята — Дня святого Миколая, видавництво «Vivat» (група компаній «Фактор) проведе традиційний книжковий ярмарок «Книжковий Миколайчик».

Чекаємо на любителів книжок у ХНАТОБі ім. М. В. Лисенка за адресою: вул. Сумська, 25.

На вас чекає грандіозний розпродаж дитячих книжок: ми знову влаштовуємо справжній ярмарок, де всього за 10–30 гривень ви зможете придбати дитячі книжки, що стали хітами продажів.

На вас чекають приємні сюрпризи та розіграші книжок, цікаві конкурси та безкоштовні творчі майстер-класи, виставки робіт юних і професійних ілюстраторів.

Ваша дитина послухає добрі казки і навчиться робити сувеніри з фетру і паперу, знайде нових друзів і познайомиться з літературними героями, у тому числі з невгамовним Петриком П’яточкіним.

Девіз нашого передноворічного свята той самий: «Час хороших книжок і добрих справ!» Настав час допомогти тим, хто потребує нашої підтримки. Принесіть із собою дитячі книжки, і разом із вами ми зберемо бібліотеку для дітей, які хворі на ДЦП та інші захворювання з ураженнями нервової системи. Подаруйте вже прочитану книжку, а ми подбаємо про те, щоб зібрані благодійниками книжкові скарби знайшли своїх читачів.

Поділившись своєю казкою, ви отримаєте зустрічний подарунок від видавництва для ваших близьких: купон зі знижкою 20 грн на придбання нових видань «Vivat» в обмін на кожну принесену дитячу книжку.

книжковий-миколайчик

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
08 лютого 2018 р.  
«Я должна публиковать книги, которые заинтересуют нечитающего человека», – Юлия Орлова, издательство Vivat Докладніше
05 лютого 2018 р.  
Видавництво Vivat: на що чекати? Докладніше
Блог
 
З Днем Народження, ГК Фактор! Докладніше 16 лютого 2018 р.
 
І жили вони довго та щасливо : Математика Кохання Докладніше 14 лютого 2018 р.
 
Найцікавіші факти про книжки Докладніше 13 лютого 2018 р.
Бестселери
  Ми
Девід Ніколлз

Докладніше
  Снігова Королева
Ганс Крiстiaн Андерсен

Докладніше