Определено имя лауреата Гонкуровской премии

01 декабря 2020 г.
 

Найпрестижнішу французьку нагороду здобув 69-річний письменник та колишній журналіст Жан-Поль Дюбуа за роман «Не всі живуть на цьому світі однаково».

«Не всі живуть на цьому світі однаково», — це ностальгічний роман про загублене щастя, прониклива історія доброї та м’якої людини, яка волею долі відбуває тюремний термін. Там, в канадській в’язниці, герой поринає у спогади про загублене — про свою сім’ю, про свого собаку, про своє щастя. Роман сповнений меланхолії та іронії, романтичної краси природи та місцевого колориту. Словом, усього того, що так люблять і цінують у літературі французи, і чим відомі твори письменника.

«Якби романи Жан-Поля Дюбуа перекладали з англійської, у нього у Франції був би статус, який можна порівняти з Джоном Ірвінгом або Вільямом Бойдом», — прокоментував визначення лауреата голова Гонкурівської академії Бернар Пиво. Сам Дюбуа, якого не вперше було номіновано на престижну премію, відзначив: «Все трапляється! І це чарівно».

 

Нагадаємо, Гонкурівська премія щорічно присуджується починаючи з 1903. Автор може отримати її за роман, написаний французькою, всього раз у житті (виключення – Ромен Гарі, який отримав її двічі). Фінансова винагорода символічна – 10 євро, проте, отримання премії багаторазово збільшує продажі і приносить авторам світове визнання.

Варто зазначити, книжки Гонкурівських лауреатів неодноразово видавались у Vivat. Так, премією відзначено «ННhH» Лорана Біне та «Порядок денний» Еріка Вюйяра.

 

Читай. Мрій. Дій.

 
 
Комментарии  
 
 
Читайте также  
25 марта 2020 г.  
Бизнес, саморазвитие и досуг. 7 новинок первого квартала, которыми мы гордимся Подробнее
06 марта 2020 г.  
Команда Vivat поздравляет с 8 марта Подробнее
Блог
 
Бизнес, саморазвитие и досуг. 7 новинок первого квартала, которыми мы гордимся Подробнее 25 марта 2020 г.
 
Команда Vivat поздравляет с 8 марта Подробнее 06 марта 2020 г.
 
В Киеве открылось представительство Vivat Подробнее 02 марта 2020 г.