Вперше в Україні вийдуть бестселери популяризаторки науки Асі Казанцевої

19 січня 2018 р.
 

Харківське видавництво «Vivat» уклало договір iз популяризаторкою науки Асею Казанцевою про видання двох її книг. Це гучні видання-бестселери «Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурниці» та «В інтернеті хтось неправий! Наукові дослідження суперечних питань». Книги вперше будуть видані українською мовою.

17676166340_6b2cb8c016_bДебютна книга Асi Казанцевої «Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурниці» y 2014 році принесла авторці заслужену премію в галузі науково-популярної літератури «Просвітитель». Книга допомагає пояснити низку особливостей поведінки людей. Авторка доступно й цікаво розповідає про біологічні пастки, які заважають нам відмовитися від поганих звичок, розшифровує справжню «хімію кохання», пояснює біологічні передумови стресу та депресій.

У другій книзі «В інтернеті хтось неправий!» авторка викриває стереотипи й міфи, вчить аналізувати інформацію. Ася Казанцева хоче навчити читачів розпізнавати хибні факти й спекуляції в інформаційних потоках, оскільки «під тиском громадськості ми готові повірити в неправдоподібні речі … особливо, якщо на нас впливає наша референтна група».

Книги Асі Казанцевої будуть зрозумілі будь-якому читачеві, незалежно від рівня його підготовки, освіти і віку. Вони допоможуть спрямувати інтерес читачів до сучасної науково-популярної літератури, вийти з он-лайну в реальне життя й викрити хибне «усезнайство» інтернету.

«Якщо ви колись нудьгували на уроках або лекціях і задавалися питанням: «ну чому не можна розповісти все це, тільки цікаво?» — вам потрібні нові книги Асі Казанцевої! Найскладніше в роботі популяризаторки науки — витримати баланс між легкою формою викладу й науковою строгістю, інакше це перестане бути текстом про науку. На мою думку, в обох книгах Асі Казанцевої цей баланс витримано ідеально!» — каже генеральний директор видавництва «Vivat» Юлія Орлова.

Ася Казанцева народилася в 1986 роцi. Закінчила біолого-ґрунтовий факультет СПбДУ у 2008-му. Займалася науковою діяльністю в Аріельскому Університеті в Ізраїлі. Свою письменницьку діяльність Ася почала на ЖЖ, де незабаром стала однією з найпопулярнiших авторок. Сьогодні вона постійно проводить лекції для широкої аудиторії як популяризатор науки. Її ерудованість, наукова компетентність і талант описувати складні речі простою мовою оцінили і вчені, і читачі.

Книга «Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурниці» вийшла у 2013 році. На початку 2016-го була надрукована друга її книга «В інтернеті хтось неправий. Як мозок змушує нас робити дурниці».

 

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
06 жовтня 2016 р.  
Дитячої літератури не може бути забагато Докладніше
05 жовтня 2016 р.  
«Неболови»: реалістичні історії про саме життя Докладніше
Блог
 
Книжковий Миколайчик 2017! Докладніше 13 грудня 2017 р.
 
Великі книжки для маленьких дітей Докладніше 22 листопада 2017 р.
 
Два дні з Дарою Корній у Харкові Докладніше 03 листопада 2017 р.
Бестселери
  Ми
Девід Ніколлз

Докладніше
  Снігова Королева
Ганс Крiстiaн Андерсен

Докладніше