Віктор Шендерович представить свою нову книгу на Книжковому Арсеналі в Києві

19 серпня 2018 р.
 

Російський письменник-сатирик Віктор Шендерович представить на Книжковому Арсеналі в Києві свою нову скандальну книгу «Блокада мозку».

blokada mozga_RU_1Українське видавництво «Vivat» придбало ексклюзивне право випуску книги на території України після того, як стало зрозуміло, що в Росії видання та розповсюдження книги практично неможливе. Так, спершу російський видавець («Захаров») оголосив, що ульянівський Будинок друку пустив під ніж уже віддрукований тираж. Потім, коли одна з друкарень все ж ризикнула виконати замовлення, виникли великі проблеми з реалізацією: найбільші оптові бази й магазини Москви відмовилися брати книгу на продаж. У результаті зараз вона поширюється, в основному, через інтернет.

В Україні книга надрукована російською мовою стартовим накладом 1,5 тис. примірників.

В. Шендерович представить її 23 квітня о 13-й годині в залі «Авангард», після чого, близько 14-ї години, для читачів відбудеться автограф-сесія на стенді видавництва «Vivat».

«Блокада мозку-2014» – трагікомічний погляд автора на катастрофу, до виру якої все глибше занурюється сьогоднішня Росія, у тому числі внаслідок анексії Криму та розв’язання війни на Донбасі.

Сам В. Шендерович в передмові до «Блокади мозку» каже: «Публіцистичні тексти я пишу більше ніж чверть століття; іноді навіть збирав їх у книги, – більше для колекції. Але ніколи ще до цього, 2014 року, не було в мене відчуття, що я в режимі on-line описую катастрофу, – покроково, день за днем. Ніколи я не відчував себе хронікером кінця. Пімен, що нервово регоче, – видовище на любителя, але мені чомусь здається, що любителі знайдуться».

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
02 березня 2018 р.  
Віват: насичений 2017 рік видавництва Докладніше
08 лютого 2018 р.  
«Я должна публиковать книги, которые заинтересуют нечитающего человека», – Юлия Орлова, издательство Vivat Докладніше
Блог
 
Директор издательства Vivat: о молодых писателях, авторском праве и будущем печатной книги Докладніше 14 травня 2018 р.
 
Видавництво Vivat на Книжковому Арсеналі 2018 Докладніше 14 травня 2018 р.
 
Визначено лауреатів премії імені Панаса Мирного Докладніше 26 квітня 2018 р.
Бестселери