Відразу п'ять книжок видавництва «Vivat» у рейтингу «Книжка року»

22 січня 2018 р.
 

П’ять книжок харківського видавництва «Vivat» увійшли до XVII Всеукраїнського рейтингу «Книжка року» в номінації «Дитяче свято».

Книги Виват

Так, у підномінації «Книжки для малечі (до 7 років)» відзначено твір Ольги Колпакової «Принцеса, яка аж ніяка не принцеса» і книжку-бестселер Наталії Гузєєвої «Як Петрик П’яточкин слоників рахував».

До підномінації «Пізнавальна книжка» увійшли видання «Інфографіка для дітей», «Відповіді на несподівані питання вашого малюка» і «Навіщо ходити до школи?» Наталії Чуб, а також ілюстрована енциклопедія «Атлас тварин».

До кожної підномінації включається всього 14 топ-видань з усієї країни.

«Включення наших книжок до рейтингу — це безумовне визнання високого професійного рівня видавництва з боку громадськості та журі рейтингу. Визнання читачів ми вже отримали. Усі книжки, відзначені в рейтингу «Книжка року», користуються великим попитом. Ми вже готуємо актуальні енциклопедії для дітей, нові серії книжок для різного віку, вдосконалюємо контент і потішимо українців новими книжками», — зазначила генеральний директор видавництва «Vivat» Юлія Орлова.

Рейтинг «Книжка року» заснований Центром рейтингових досліджень «Еліт-Профі» у 2000 р. як акція для просування вітчизняного книговидання та щорічного визначення кращих книжок. Проект триває протягом року. Експерти рейтингу — провідні книговидавці, критики, відомі письменники, політологи, журналісти та редактори популярних періодичних видань, культурологи, народні депутати, керівники державних установ. За результатами опитування визначають кращі книжки українського видавничого асортименту за попередній рік.

Читайте також: 8 бестселерів для дітей і підлітків, що люблять поза межами України

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
06 жовтня 2016 р.  
Дитячої літератури не може бути забагато Докладніше
05 жовтня 2016 р.  
«Неболови»: реалістичні історії про саме життя Докладніше
Блог
 
Книжковий Миколайчик 2017! Докладніше 13 грудня 2017 р.
 
Великі книжки для маленьких дітей Докладніше 22 листопада 2017 р.
 
Два дні з Дарою Корній у Харкові Докладніше 03 листопада 2017 р.
Бестселери
  Ми
Девід Ніколлз

Докладніше
  Снігова Королева
Ганс Крiстiaн Андерсен

Докладніше