Видавництво «Vivat» за перший рік роботи надрукувало більше 1,5 млн. примірників книжок

19 січня 2018 р.
 

Видавництво «Vivat», створене у вересні 2013 року шляхом злиття видавництв «Аргумент Принт» і «Pelican», за минулий рік випустило 415 книг загальним тиражем 1,536 млн. примірників і міцно закріпилося в п’ятірці найкрупніших приватних видавничих компаній України. Кількість книжкових новинок, виданих видавництвом «Vivat», становить 348 найменувань тиражем 1,281 млн. примірників.

Видавництво випускає книги під трьома брендами: «Vivat» (подарункові видання, сучасна література), «Аргумент Принт» (прикладна література) і «Pelican» (дитячі видання).

У 2014 році найбільший резонанс отримав політичний бестселер німецького журналіста Бориса Райтшустера «Путінократія», відзначений першим місцем національного рейтингу «Книжка року-2014».

Значним досягненням став вихід на світовий книжковий ринок: після участі у Франкфуртському ярмарку-2014 видавництво продало низку своїх книг до 10 країн Європи та Азії. У поточному році «Vivat» планує зміцнювати позиції на зовнішніх ринках, у тому числі через участь у книжкових виставках у Болоньї та Франкфурті, а також через прямі переговори з потенційними замовниками в інших країнах.

У 2015 році «Vivat» планує зосередитися на виданні низки актуальних книг і знакових авторах.

«Ситуація на українському ринку вкрай складна у зв’язку з відчутним падінням платоспроможного попиту, а також через вимушене подорожчання нашої продукції, адже книговидання дуже залежне від імпорту паперу, а отже, і від поточного валютного курсу. Відповідно, конкуренція в цьому році ще більше посилиться. Ми зараз серйозно працюємо над якістю видавничої політики. Ведемо переговори з відомими авторами й початківцями, у нас є низка цікавих проектів, які, сподіваюся, стануть приємними сюрпризами для українського читача. Перший сюрприз, який ми вже оголосили, – вихід книги Віктора Шендеровича «Блокада мозку-2014», що її виявилося майже неможливо видати і продати в Росії», – зазначила гендиректор видавництва «Vivat» Юлія Орлова.

Серйозну увагу видавництво приділятиме дитячій літературі: уже на перше півріччя запланований випуск 151 дитячої книги загальним тиражем 465 тисяч. Більше половини з них – книги для раннього навчання дітей, близько третини присвячені дитячій творчості, інша частина – ілюстровані казки та енциклопедії.

«Ми хочемо не просто бути серед лідерів ринку, але і в якихось аспектах задавати тон і бути одними з першопрохідців», – зазначила Ю. Орлова.

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
06 жовтня 2016 р.  
Дитячої літератури не може бути забагато Докладніше
05 жовтня 2016 р.  
«Неболови»: реалістичні історії про саме життя Докладніше
Блог
 
Книжковий Миколайчик 2017! Докладніше 13 грудня 2017 р.
 
Великі книжки для маленьких дітей Докладніше 22 листопада 2017 р.
 
Два дні з Дарою Корній у Харкові Докладніше 03 листопада 2017 р.
Бестселери
  Ми
Девід Ніколлз

Докладніше
  Снігова Королева
Ганс Крiстiaн Андерсен

Докладніше