Вийшла книга добровольця Дмитра Якорнова під назвою «То АТО»

18 грудня 2017 р.
 

У видавництві «Vivat» вийшла друком книжка добровольця й учасника антитерористичної операції на Донбасі Дмитра Якорнова під назвою «То АТО». Це оригінальний щоденник, який зазнав мінімального редагування на стадії підготовки до друку.

7042.345x0У книжці автор без зайвого пафосу описав війну очима очевидця і суворі армійські будні. Як є, без прикрас: калюжі і холод у казармах, життя під обстрілами і свист осколків, піднесену урочистість присяги й армійську паперову тяганину. Цінність цієї книжки в тому, що це не переказ зі слів, а сповідь людини, яка реально пережила всі жахи війни і зуміла описати все таким чином, що хочеться жити.

«То АТО» — дебютна книжка киянина Дмитра Якорнова. Свій щоденник автор почав вести для родичів, колег із рекламної справи, друзів і знайомих. «Усе почалося з постів на фейсбуці, інтерес до яких посилився в травні минулого року завдяки рекламі громадянського активіста В. Поєздника. Потім блогом зацікавилися провідні українські ЗМІ. Трохи згодом відбулося моє доленосне знайомство з видавництвом «Vivat», —розповідає автор книжки Дмитро Якорнов.

yakornovУ червні минулого року за вимогами армійського начальства щоденник у фейсбуці довелося закрити. Однак автор продовжував його ведення анонімно. Сьогодні Дмитро Якорнов — уже не тільки блогер, але й письменник. «Можна сказати, що після армії у мене залишилася книжка, проблеми спини, аудиторія блогу і кілька нових друзів», — розповів Дмитро.

«Книжка «То АТО» — це ковток свіжого повітря в безлічі ангажованої літератури і потоці брехливих новин. Ця книжка — сплав гумору та іронії. Вона про готовність захищати свою країну і любов до неї, про здоровий патріотизм і вміння оцінити ситуацію об’єктивно. Думаю, що сьогодні таких книжок має бути більше — книжок правдивих, «непафосних», написаних серцем людини, яка просто любить свою країну — ні більше, ні менше — і тому не біжить від свого боргу, незважаючи ні на що», — говорить генеральний директор видавництва Юлія Орлова.

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
06 жовтня 2016 р.  
Дитячої літератури не може бути забагато Докладніше
05 жовтня 2016 р.  
«Неболови»: реалістичні історії про саме життя Докладніше
Блог
 
Книжковий Миколайчик 2017! Докладніше 13 грудня 2017 р.
 
Великі книжки для маленьких дітей Докладніше 22 листопада 2017 р.
 
Два дні з Дарою Корній у Харкові Докладніше 03 листопада 2017 р.
Бестселери