Видавництво «Vivat» розпочинає проект присвячений 25-річчю України

19 січня 2018 р.
 

Наступного року на нас чекає знаменна подія — Україна відсвяткує 25-річчя незалежності. Видавництво «Vivat» розпочало підготовку до ювілею задовго до офіційної дати свята: нещодавно вийшла з друку перша в лінійці подарунків книжка «Абетка України».

Тaтаренко Ірина "Абетка України"«Абетка України» увібрала в себе ключові поняття, пов’язані з нашою Батьківщиною. У книжці зібрано своєрідний мінімум для ознайомлення з національними символами та досягненнями українців. Тут читач познайомиться з історичними персонами і подіями, фольклорно-етнографічними особливостями, культурою, традиціями країни, здійснить подорож знаменитими місцями.

Книжка зроблена у форматі абетки-словника і написана зрозумілою й цікавою для широкого кола читачів мовою. Усі слова розташовані в алфавітному порядку і супроводжуються яскравими ілюстраціями. Інформація в книжці подана двома мовами: українською та англійською, тож видання може бути використане і як якісний презентаційний продукт, і як подарунок.

Рецензентом книжки виступила Олена Соболєва, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Науково-дослідного інституту українознавства. Вона зазначила, що «Абетка України» спонукає українців по-іншому поглянути на видатні, можливо, вже забуті заняття минулих днів, а головне — зацікавить гостей країни і допоможе їм поринути з головою у світ української культури, освоїти гастрономічну специфіку.

«У кожній країні є певний набір понять-символів, з якими асоціюються як громадяни, так і культурний простір у цілому. Незважаючи на те, що у всіх людей цей список особливий і неповторний, існують універсальні знакові явища, фігури і об’єкти, відомі та зрозумілі кожному. Наша «Абетка» чудово оформлена в національному стилі, дуже якісно видана у поліграфічному сенсі й буде відмінним презентом. Книга надійшла до магазинів країни вже в грудні», — зазначила генеральний директор видавництва «Vivat» Юлія Орлова.

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
06 жовтня 2016 р.  
Дитячої літератури не може бути забагато Докладніше
05 жовтня 2016 р.  
«Неболови»: реалістичні історії про саме життя Докладніше
Блог
 
Книжковий Миколайчик 2017! Докладніше 13 грудня 2017 р.
 
Великі книжки для маленьких дітей Докладніше 22 листопада 2017 р.
 
Два дні з Дарою Корній у Харкові Докладніше 03 листопада 2017 р.
Бестселери
  Ми
Девід Ніколлз

Докладніше
  Снігова Королева
Ганс Крiстiaн Андерсен

Докладніше