Видавництво «Vivat» представить 35 новинок на Львівському форумі видавців

23 вересня 2017 р.
 

Тридцять п’ять книжок для дорослих та дітей — саме таку кількість нових видань презентує харківське видавництво «Vivat» (ГК «Фактор») на Львівському форумі видавців, що відбудеться з 10 по 13 вересня 2015 року.

«Видавництво «Vivat» представить свої книжки на двох стендах. Цього року дизайн оформлення стендів і обкладинок книжкових каталогів новинок розроблявся у співпраці з відомим українським дизайнером Марічкою Рубан. Її акварельно-квіткові мотиви й образи найкращим чином відображають атмосферу свята книжки у Львові», — зазначила Юлія Орлова, генеральний директор видавництва.

11949379_1604971853100020_7949617340708395938_nНайочікуваніші читачами книжки — це «Ноука от Горького Лука» відомого блогера Горького Лука; нова художня серія «Вітражі», де виходять книжки сучасних українських прозаїків, серед яких уже відомі автори Руслан Горовий, Олексій Чупа, Вікторія Амеліна й дебютанти Андрій Войніцький і Григорій Беркович; а також дитяча книжка про пригоди легендарного Петрика П’яточкина, улюбленця трьох поколінь українських читачів.

«У цілому ми проведемо два десятки заходів: презентації, автограф-сесії, дитячі свята, квести і навіть лекцію. Її прочитає відомий політолог Євген Магда, автор книжки, що стала популярною, під назвою «Гібридна війна», — повідомила генеральний директор видавництва Юлія Орлова.

Зустрічі з авторами книжкових новинок відбудуться в популярному форматі презентацій із відкритим доступом публіки. Шанувальників таланту Олексія Чупи, який представить свою книжку-антиутопію «Акваріум», і Вікторії Амеліної, автора книжки «Синдром листопаду, або Нomo compatiens», чекаємо на презентаціях 11 вересня о 12.00 і 15.00 відповідно.

Журналістам і читачам, які бажають познайомитися з автором нашумілої книги «Ноука от Горького Лука» на презентації 10 вересня, необхідно попередньо зареєструватися в Інтернеті і прийти 10 вересня о 15.00 із роздрукованим підтвердженням реєстрації. Цей превентивний захід безпеки пов’язаний із тим, що автор регулярно отримує погрози у зв’язку зі своєю проукраїнською позицією.

Незвичайна презентація «Подвійний удар» відразу двох книжок серії «Вітражі» відбудеться 11 вересня о 18.00. Режисер і письменник Руслан Горовий не тільки розповість про свою книжку оповідань «13 оповідань, або Те, повз що ми проходимо не помічаючи», а й представить автора-початківця, журналіста Андрія Войніцького з дебютною збіркою оповідань «Скільки коштує бути білою вороною».

Свято-презентація «День народження Петрика П’яточкина» збере дітей та їх батьків для активних ігор і розваг, познайомить із персонажами легендарної книжки «Як Петрик П’яточкин слоників рахував» 12 вересня о 12.00.

Видавництво «Vivat» привезе на форум дотепну лайф-стайл книжку «Диво-пристрої для щойно-мам» блогера, львів’янки Христини Слободян про «гаджети-помічники» для молодих мам та їх сімей. Книжка буде представлена читачам 10 вересня о 14.00 у приміщенні Національного музею у Львові імені Андрія Шептицького.

Нову серію «Актуальна тема» представить одна з авторів видавництва «Vivat» Наталія Чуб. Презентація відразу двох книжок цього успішного методиста, педагога і практикуючого психолога «Куди подівся мій тато. Виховуємо щасливих дітей у сім’ї без батька» і «Сто батьківських «чому?» відбудеться 12 вересня о 14.00 у формі сімейного семінару.

На стендах видавництва проходитимуть «щасливі години» із 20% знижкою на ті чи інші книжки, конкурси та розіграші книжок і подарунків.

Повний розклад заходів видавництва «Vivat» можна знайти на сторінці у Facebook.

Стенди видавництва «Vivat» — № 328 та № 337.

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
06 жовтня 2016 р.  
Дитячої літератури не може бути забагато Докладніше
05 жовтня 2016 р.  
«Неболови»: реалістичні історії про саме життя Докладніше
Блог
 
Видавництво Vivat на 24 Форумі видавців Докладніше 29 серпня 2017 р.
 
Новинки видавництва "Vivat" до Форуму видавців Докладніше 23 серпня 2017 р.
Стаття  
Книги для батьків: як виховувати дитину з самого народження Докладніше 18 липня 2017 р.