Видавництво «Vivat» підтримало акцію зі збору книжок для бійців АТО

21 лютого 2018 р.
 

Видавництво «Vivat» підтримало акцію зі збору книжок для бійців АТО, розпочату нещодавно організацією «Література.RV».

Для передачі видавництво обрало дві новинки: збірку блискучої політичної сатири від відомого блогера «Ноука от Горького Лука» та «То АТО. Дневник добровольца» бійця Дмитра Якорнова. Обидві книжки направлені на підтримання бойового духу бійців та пронизані гумором, що нерідко межує із сатирою.

97150A31-26C6-45E0-9AD6-60676A9693F7_w974_n_s«Це не перший випадок, коли ми не залишаємося осторонь від подій всеукраїнського значення, що сьогодні відбуваються на Донбасі. Співробітники групи компаній «Фактор», у тому числі видавництва «Vivat», регулярно збирають допомогу для бійців. Крім того, минулого року під час книжкового ярмарку напередодні Дня Святого Миколая вдалося зібрати кількатисячну бібліотеку для дітей переселенців із зони АТО. Книжка у найскладніші часи завжди крокувала поряд із людиною, даючи їй наснагу і допомагаючи в різних ситуаціях. Здається, зараз саме той час, коли без літератури ми не впораємося», — зазначила генеральний директор видавництва Юлія Орлова.

Як повідомляє «Література.RV», бійці просять літературу українських та зарубіжних класиків, книжки про релігію та навіть посібник із малювання. Координатором акції є Вікторія Дикобраз:(096)-719-88-10.

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
08 лютого 2018 р.  
«Я должна публиковать книги, которые заинтересуют нечитающего человека», – Юлия Орлова, издательство Vivat Докладніше
05 лютого 2018 р.  
Видавництво Vivat: на що чекати? Докладніше
Блог
 
З Днем Народження, ГК Фактор! Докладніше 16 лютого 2018 р.
 
І жили вони довго та щасливо : Математика Кохання Докладніше 14 лютого 2018 р.
 
Найцікавіші факти про книжки Докладніше 13 лютого 2018 р.
Бестселери
  Ми
Девід Ніколлз

Докладніше
  Снігова Королева
Ганс Крiстiaн Андерсен

Докладніше