Видавництво «Vivat» підбило підсумки першого півріччя 2015 року

21 листопада 2017 р.
 

Видавництво «Vivat» (м. Харків), що входить до п’ятірки найбільших українських видавництв, за січень-червень 2015 року випустило 1,03 млн. примірників книжок.

Асортимент книжок, надрукованих у першому півріччі, нараховує 229 найменувань. З них 175 відносяться до дитячої літератури (тираж – 759,8 тис. примірників), 54 – книжки для дорослих (185,6 тис.).

Більше половини дитячої літератури – книжки з раннього навчання, приблизно третина присвячена дитячій творчості, решта – енциклопедії та ілюстровані казки.

Генеральний директор видавництва Юлія Орлова, підбиваючи підсумки півріччя, зазначила, що цей період був відзначений низкою резонансних подій, таких як приїзд німецького журналіста Бориса Райтшустера, автора політичного бестселера «Путінократія», презентації низки нових видань на Книжковому Арсеналі, зокрема книжки російського письменника-сатирика Віктора Шендеровича «Блокада мозку», дослідження французького інтелектуала Антуана Аржаковського «Розбрат України з Росією» та книжки українського політолога Євгена Магди «Гібридна війна: вижити і перемогти».

«Особливо хочеться відзначити успіх книги «Гібридна війна: вижити і перемогти», написаної за ініціативи видавництва: за перший місяць продажів розійшлася третину накладу, що підтверджує актуальність теми і якість продукту», — підкреслила Ю. Орлова.

Вона також нагадала, що видавництво виступило одним з ініціаторів нового книжкового фестивалю Kharkiv BookFest та проведення Книжкової Ради, що зібрала найкрупніших представників книжкового ринку України. «Ми займаємо активну соціальну і професійну позицію, і думаю, це теж можна віднести до активу першого півріччя», — сказала вона.

Говорячи про плани на другу половину року, Ю. Орлова зазначила, що «Vivat» готує кілька сюрпризів до Львівського форуму видавців. «Крім того, в нашому робочому портфелі — практично всі категорії книжок: публіцистика, сучасна художня література, знакові для українців дитячі книжки, подарункові альбоми», — зазначила вона.

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
06 жовтня 2016 р.  
Дитячої літератури не може бути забагато Докладніше
05 жовтня 2016 р.  
«Неболови»: реалістичні історії про саме життя Докладніше
Блог
 
Два дні з Дарою Корній у Харкові Докладніше 03 листопада 2017 р.
 
"Видавництво Vivat" видасть книжку про найнебезпечнішу людину Третього райху Докладніше 06 жовтня 2017 р.
 
Нобелівську премію з літератури за 2017 рік отримав Кадзуо Ішіґуро Докладніше 05 жовтня 2017 р.