Видавництво «Vivat» на 5-му Книжковому Арсеналі успішно презентувало книги для справжніх «укропів»

21 лютого 2018 р.
 

Видавництво «Vivat», яке взяло активну участь у щорічному міжнародному форумі «Книжковий Арсенал», провело в ході виставки низку помітних презентацій.

Справжній ажіотаж викликало представлення нової книги російського письменника-сатирика Віктора Шендеровича «Блокада мозку», після якого на автограф-сесію вишикувалася довга черга шанувальників його таланту.

кролики промоутеры стенд ТМ PelikanВеликим інтересом читачів користувалася і презентація книги «Гібридна війна» Євгена Магди, відомого українського політолога, який вперше проаналізував витоки і наслідки гібридної війни. До Книжковому Арсеналу була приурочена презентація дебютної книги політолога в КНУ ім. Т.Г. Шевченка, перша серед серії запланованих зустрічей зі студентами та викладачами провідних вузів Києва, Харкова, Одеси.

Успішно представив свою книгу «Розбрат України з Росією» французький учений, історик і богослов Антуан Аржаковський. У рамках візиту до Києва він зустрівся з журналістами провідних національних ЗМІ, читачами, а також зі студентами Київської Православної духовної академії.

Видавництво також представило ще дві помітні новинки – «Війни Путіна» Марселя Х. Ван Харпена і книгу «Технологія «промивання мізків» Роберта Джея Ліфтона.

Ураховуючи тематичну спрямованість і актуальність новинок, стенд видавництва «Vivat» був відповідним чином оформлений. Книги розміщувалися в збройових ящиках, розписаних квітами кропу і маку. Великою популярністю серед гостей фестивалю користувалися рекламні листівки видавництва зі справжнім насінням кропу.

На другому стенді видавництва «Vivat» була представлена ​​дитяча література, що випускається під торговою маркою «Pelican». Тут на відвідувачів також чекали новинки, серед яких найбільшою популярністю користувалися «Атлас тварин», що містить детальну інформацію про фауну всіх континентів, і «Навіщо ходити в школу» Наталії Чуб. Промоутерами стенду з дитячими книгами стали живі декоративні кролики.

Генеральний директор видавництва Юлія Орлова зазначила, що задоволена підсумками виставки. «Ми збагатилися серйозним досвідом, встановили нові партнерські контакти, знайомства, думаю, ця виставка стане хорошим поштовхом до наступного етапу нашого розвитку».

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
08 лютого 2018 р.  
«Я должна публиковать книги, которые заинтересуют нечитающего человека», – Юлия Орлова, издательство Vivat Докладніше
05 лютого 2018 р.  
Видавництво Vivat: на що чекати? Докладніше
Блог
 
З Днем Народження, ГК Фактор! Докладніше 16 лютого 2018 р.
 
І жили вони довго та щасливо : Математика Кохання Докладніше 14 лютого 2018 р.
 
Найцікавіші факти про книжки Докладніше 13 лютого 2018 р.
Бестселери
  Ми
Девід Ніколлз

Докладніше
  Снігова Королева
Ганс Крiстiaн Андерсен

Докладніше