Готуєся до виходу незвичайна «мамська» книжка

23 вересня 2017 р.
 

Зовсім скоро видавництво «Vivat» випустить першу «мамську» книжку «Диво-пристрої для щойно-мам».

Автор книжки Христина Слободян, львів’янка, менеджер IT-проектів за фахом, знає про материнство не з чуток — вона сама виховує дворічну дочку Ксенію. Свої щоденники-спостереження, написані в легкій гумористичній формі, автор і зібрала в книжці, описуючи їх як забавні «диво-пристрої». Христина вирішила трохи полегшити життя собі та іншим молодим матерям. Так, наприклад, автор хотіла б винайти зарядний пристрій для термінового поповнення ресурсів чи пульт для вимкнення зайвого шуму і докучливих порад оточуючих.

Кристина Слободян с дочерью КсениейНова книжка народилася просто з повітря, а точніше — з Інтернет-простору, де і мешкала до цього часу автор «мамського» блогу. Електронний проект Христини Слободян користується великим попитом серед користувачів, кількість яких сьогодні становить декілька тисяч. У своєму блозі Кристина описувала материнські будні й ділилася безцінним досвідом з іншими мамами, велика кількість яких стали першими критиками і рецензентами нової книжки.

«Христина Слободян дуже колоритно описує своє материнство, ділиться кумедними історіями, а також дає прості та ефективні поради, ховаючи їх за «диво-пристроями». За гумором та іронією криється ціла життєва філософія, яка полягає в простих речах — у любові до сім’ї, до себе і в позитивному ставленні до світу. «Диво-пристрої для щойно-мам» — це сучасна і своєчасна книжка, це книжка-рецепт, як насолоджуватися материнством », — говорить генеральний директор видавництва Юлія Орлова.

Ілюстратор книжки — теж молода мама, Олена Жук, роботи якої пройшли серйозний конкурсний відбір і сподобалися авторові тексту й читачам блогу.

Познайомитися з книжкою й автором можна вже зовсім скоро: презентація та автограф-сесія відбудуться у вересні в рамках Львівського форуму видавців на тематичному майданчику «Жінка у світі, що змінюється».

Стенди видавництва «Vivat» на Львівському форумі видавців: № 340 і № 329.

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
06 жовтня 2016 р.  
Дитячої літератури не може бути забагато Докладніше
05 жовтня 2016 р.  
«Неболови»: реалістичні історії про саме життя Докладніше
Блог
 
Видавництво Vivat на 24 Форумі видавців Докладніше 29 серпня 2017 р.
 
Новинки видавництва "Vivat" до Форуму видавців Докладніше 23 серпня 2017 р.
Стаття  
Книги для батьків: як виховувати дитину з самого народження Докладніше 18 липня 2017 р.