Готуєся до друку книжка-сенсація «Ноука от Горького Лука»

18 лютого 2018 р.
 

Харківське видавництво «Vivat» готує до друку книжку «Ноука от Горького Лука. Сборник лекций по кацаповедению», уклавши ексклюзивний договір із відомим українським блогером, який ховається під ніком «Горький Лук».

6857.970x0Усього за кілька місяців онлайн-проект скандально відомого блогера вийшов у топи блогів і оглядів, збираючи рекордну кількість переглядів та коментарів.

Горький Лук творить у жанрі гострої політичної сатири, часто виходить за рамки пристойності й не визнає будь-якої політкоректності. Автор пише російською мовою, широко використовуючи мережевий жаргон, суржик і лексику для дорослих. При цьому він налаштований люто проукраїнськи і в іронічному тоні розвінчує міф про російську державну винятковість, висміюючи імперські амбіції Росії та її претензії на право визначати майбутнє своїх сусідів.

У зв’язку зі своєю позицією автор книжки в соцмережах регулярно отримує листи та повідомлення з погрозами фізичної розправи.

«Ураховуючи всі обставини, ми не розкриватимемо особистість автора, можу тільки сказати, що він живе в Києві, а за освітою є філологом. Думаю, запуск такої книжки — сміливе рішення нашого видавництва. Автор називає речі своїми іменами, нетерпимий у своїх висловлюваннях щодо проросійськи налаштованих громадян. Стиль та оригінальна авторська редакція тексту книжки будуть максимально збережені», — зазначила генеральний директор видавництва «Vivat» Юлія Орлова.
Вона підкреслила, що інтерес до проекту дуже великий. «Ми поставилися до питань просування цієї книжки, як завжди, відповідально, запустили лендінг та надали можливість попереднього замовлення на неї в нашому iнтернет-магазині: вже зібрали більше тисячі заявок», — повідомила вона.

Презентація книжки відбудеться у вересні на Львівському форумі видавців.

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
08 лютого 2018 р.  
«Я должна публиковать книги, которые заинтересуют нечитающего человека», – Юлия Орлова, издательство Vivat Докладніше
05 лютого 2018 р.  
Видавництво Vivat: на що чекати? Докладніше
Блог
 
З Днем Народження, ГК Фактор! Докладніше 16 лютого 2018 р.
 
І жили вони довго та щасливо : Математика Кохання Докладніше 14 лютого 2018 р.
 
Найцікавіші факти про книжки Докладніше 13 лютого 2018 р.
Бестселери
  Ми
Девід Ніколлз

Докладніше
  Снігова Королева
Ганс Крiстiaн Андерсен

Докладніше