В Україні вперше видадуть відомі «гарики» Ігоря Губермана

22 вересня 2017 р.
 

Харківське видавництво «Vivat», що входить у п’ятірку найбільших видавництв України, підписало договір із поетом Ігорем Губерманом щодо випуску його книжки.

Раніше книжки І. Губермана, автора відомих афористичних чотиривіршів, виходили зазвичай у російських видавництвах, в Україні ж його сатиричні «гарики» будуть видані вперше.

У новій книжці, яку готує до друку «Vivat», буде зібрано близько двох тисяч кращих чотиривіршів, написаних автором у різні роки.Игорь Губерман.2.1

Сюрпризом для читачів стануть близько 400 нових «гариків», які вперше побачать світ.

«Символічно, що першу в Україні книжку «гариків» випустить харківське видавництво, адже Ігор Миронович народився в Харкові. І ми щасливі, що знаменитий майстер поетичної мініатюри обрав для співпраці саме нас», – зазначає генеральний директор видавництва «Vivat» Юлія Орлова.

Вона також повідомила, що після виходу нової книжки планується серія презентацій і автограф-сесій у кількох містах України, зокрема в Києві, Одесі та Харкові.

 

Ігор Губерман – письменник і поет, який здобув широку популярність завдяки своїм афористичним сатиричним чотиривіршам. Народився у 1936 році в Харкові, отримав технічну освіту в Москві, у 60-х роках склався як поет-дисидент. Був засуджений у 1979 році за сфальсифікованою кримінальною справою про спекуляцію, в ув’язненні вів щоденник, що став основою його книжки «Прогулянки навколо барака». В 1987 році емігрував із СРСР, зараз живе в Ізраїлі.

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
06 жовтня 2016 р.  
Дитячої літератури не може бути забагато Докладніше
05 жовтня 2016 р.  
«Неболови»: реалістичні історії про саме життя Докладніше
Блог
 
Видавництво Vivat на 24 Форумі видавців Докладніше 29 серпня 2017 р.
 
Новинки видавництва "Vivat" до Форуму видавців Докладніше 23 серпня 2017 р.
Стаття  
Книги для батьків: як виховувати дитину з самого народження Докладніше 18 липня 2017 р.