В Україні вперше видадуть відомі «гарики» Ігоря Губермана

21 листопада 2017 р.
 

Харківське видавництво «Vivat», що входить у п’ятірку найбільших видавництв України, підписало договір із поетом Ігорем Губерманом щодо випуску його книжки.

Раніше книжки І. Губермана, автора відомих афористичних чотиривіршів, виходили зазвичай у російських видавництвах, в Україні ж його сатиричні «гарики» будуть видані вперше.

У новій книжці, яку готує до друку «Vivat», буде зібрано близько двох тисяч кращих чотиривіршів, написаних автором у різні роки.Игорь Губерман.2.1

Сюрпризом для читачів стануть близько 400 нових «гариків», які вперше побачать світ.

«Символічно, що першу в Україні книжку «гариків» випустить харківське видавництво, адже Ігор Миронович народився в Харкові. І ми щасливі, що знаменитий майстер поетичної мініатюри обрав для співпраці саме нас», – зазначає генеральний директор видавництва «Vivat» Юлія Орлова.

Вона також повідомила, що після виходу нової книжки планується серія презентацій і автограф-сесій у кількох містах України, зокрема в Києві, Одесі та Харкові.

 

Ігор Губерман – письменник і поет, який здобув широку популярність завдяки своїм афористичним сатиричним чотиривіршам. Народився у 1936 році в Харкові, отримав технічну освіту в Москві, у 60-х роках склався як поет-дисидент. Був засуджений у 1979 році за сфальсифікованою кримінальною справою про спекуляцію, в ув’язненні вів щоденник, що став основою його книжки «Прогулянки навколо барака». В 1987 році емігрував із СРСР, зараз живе в Ізраїлі.

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
06 жовтня 2016 р.  
Дитячої літератури не може бути забагато Докладніше
05 жовтня 2016 р.  
«Неболови»: реалістичні історії про саме життя Докладніше
Блог
 
Два дні з Дарою Корній у Харкові Докладніше 03 листопада 2017 р.
 
"Видавництво Vivat" видасть книжку про найнебезпечнішу людину Третього райху Докладніше 06 жовтня 2017 р.
 
Нобелівську премію з літератури за 2017 рік отримав Кадзуо Ішіґуро Докладніше 05 жовтня 2017 р.