Блогер Гіркий Лук вперше постане перед публікою на Львівському форумі видавців

22 січня 2018 р.
 

На Львівському форумі видавців буде вперше проведена публічна презентація нової книжки «Ноука от Горького Лука. Сборник лекций по кацаповедению». Автор одного з найпопулярніших блогів української блогосфери, який ховається під псевдонімом «Горький Лук», особисто представить свою скандальну книжку, що вийшла друком у харківському видавництві «Vivat».

«Щодня блог Горького Лука в мережі Інтернет відвідують 15–25 тисяч читачів. До сьогодні, незважаючи на велику популярність, Горький Лук відвідував інкогніто засоби масової інформації і давав інтерв’ю в ефірі українських FM-радіостанцій. Причина такої обережності й закритості автора — постійні погрози фізичної розправи, які Горький Лук отримує в повідомленнях і коментарях на свою адресу», — повідомила генеральний директор видавництва «Vivat» Юлія Орлова.

З метою безпеки видавництво «Vivat» — співорганізатор презентації Горького Лука на Львівському форумі видавців 2015 року — просить читачів і журналістів зацікавлених ЗМІ пройти попередню реєстрацію. Реєстрація здійснюється за посиланням.

Вхід на презентацію можливий лише за наявності роздрукованого підтвердження реєстрації, яке Ви отримаєте за вказаною при реєстрації електронною адресою.

Нагадаємо, що Горький Лук творить у жанрі гострої політичної сатири, часто виходить за рамки пристойності і не визнає жодної політкоректності. Автор пише російською мовою, широко використовуючи мережевий жаргон, суржик і лексику для дорослих. Горький Лук налаштований проукраїнськи і в їдкому тоні розвінчує міф про російську державну винятковість, висміюючи імперські амбіції Росії та її претензії на право визначати майбутнє своїх сусідів.

Презентація відбудеться 10 вересня о 15:00 у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких.

Стенди видавництва «Vivat» — № 328 і № 337.

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
06 жовтня 2016 р.  
Дитячої літератури не може бути забагато Докладніше
05 жовтня 2016 р.  
«Неболови»: реалістичні історії про саме життя Докладніше
Блог
 
Книжковий Миколайчик 2017! Докладніше 13 грудня 2017 р.
 
Великі книжки для маленьких дітей Докладніше 22 листопада 2017 р.
 
Два дні з Дарою Корній у Харкові Докладніше 03 листопада 2017 р.
Бестселери
  Ми
Девід Ніколлз

Докладніше
  Снігова Королева
Ганс Крiстiaн Андерсен

Докладніше