«Путінократія» отримала 1-е місце в національному рейтингу «Книга року-2014»

23 вересня 2017 р.
 

ПутинократияБестселер німецького журналіста Бориса Райтшустера «Путінократія. Людина влади та її система», виданий харківським видавництвом «Vivat», відзначений першим місцем у номінації «Обрії» (науково-популярна література) Всеукраїнського рейтингу «Книжка року-2014».

Книга Бориса Райтшустера вперше була опублікована в Німеччині у 2006 році і відтоді двічі перевидавалася (оригінальна назва – «Демократура Путіна»). Книга була заборонена до видання в Росії, а її автор сьогодні вважається серед німецьких публіцистів ворогом номер один російського президента. В Україні торік книгу надрукувало українською та російською мовами видавництво «Vivat» (м. Харків).

ДипломАвтор книги, який із 1999 по 2011 роки керував московським бюро журналу «Фокус», кропітко досліджує питання, яким чином одна людина створила систему, де одноосібній волі підкоряється величезна держава. Усі висновки аргументуються фактами, цифрами, звітами, різними документами.

«Видання «Путінократіі» стало для нас відображенням нашої громадянської позиції та частиною нашої місії, і ми щасливі, що книга отримала таку високу оцінку експертів на національному рівні. Ми працюємо над новими резонансними проектами і, думаю, не раз дамо привід для появи нашого імені на вершинах різних рейтингів», – заявила генеральний директор видавництва «Vivat» Юлія Орлова.

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року» існує вже 15 років, змагання кращих видань відбувається в 14 номінаціях. Головна мета рейтингу – підтримати українську книгу і вітчизняного книговидавця.

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
06 жовтня 2016 р.  
Дитячої літератури не може бути забагато Докладніше
05 жовтня 2016 р.  
«Неболови»: реалістичні історії про саме життя Докладніше
Блог
 
Видавництво Vivat на 24 Форумі видавців Докладніше 29 серпня 2017 р.
 
Новинки видавництва "Vivat" до Форуму видавців Докладніше 23 серпня 2017 р.
Стаття  
Книги для батьків: як виховувати дитину з самого народження Докладніше 18 липня 2017 р.