Персона Форуму. Ася Казанцева

21 листопада 2018 р.
 

Форум видавців у Львові 2016Відома наукова журналістка Ася Казанцева візьме участь у 23 Форумі видавців, зокрема у заходах тематичного форуму «Наука і технології» і презентуватиме свою книгу, яка вийшла в українському перекладі.

Ася Казанцева – популятизаторка науки. Її книги – це дослідження та тему психології, людських стосунків, сучасних стереотипів, соціальних проблем.
Свої перші статті Ася Казанцева публікувала у власному блозі. Видала всього дві книги, проте саме завдяки доступному викладу та цікавій тематиці швидко здобула популярність серед читачів.

Як зазначає сама авторка, її головна мета – показати людям, що існує чимало цікавих наукових праць та скерувати читачів до них, щоб вони могли сформувати свою власну думку.

Книга-дослідження «Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурницю» вийшла українською мовою лише цього року у видавництві «Віват», у перекладі Олени Гопак. Вона присвячена основним «пасткам», у які потрапляють люди та розвінчує безліч стереотипів, якими ми, навіть не помічаючи, послуговуємося щодня. У своєму дослідженні авторка спирається на ґрунтовні наукові праці та наводить безліч цікавих прикладів із життя.

Друга книга Асі Казанцевої «В Інтернеті хто неправий. Наукові дослідження дискусійних питань» вийшла в Росії лише цього року. На появу книг Асі Казанцевої добре відреагували провідні видання та критики, серед них також і науковці.

В даний час журналістка проживає та працює в Москві. Серед її зацікавлень також телевізійна наукова журналістика. Як продюсер та науковий консультант брала участь у створенні науко-популярної програми «Прогрес», за яку отримала в 2009 році премію «Наука – суспільству».

Обирайте книги відомої популяризаторки науки:

Ася Казанцев. Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурниці. Видавництво Віват, 2016     Ася Казанцева. В інтернеті хтось помиляється. Видавництво Віват, 2016
line_small2

Джерело: офіційний сайт Форуму видавців

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
02 березня 2018 р.  
Віват: насичений 2017 рік видавництва Докладніше
08 лютого 2018 р.  
«Я должна публиковать книги, которые заинтересуют нечитающего человека», – Юлия Орлова, издательство Vivat Докладніше
Блог
 
Рецензія на роман Ірини Власенко «Чужі скарби» Докладніше 26 вересня 2018 р.
 
Директор издательства Vivat: о молодых писателях, авторском праве и будущем печатной книги Докладніше 14 травня 2018 р.
 
Видавництво Vivat на Книжковому Арсеналі 2018 Докладніше 14 травня 2018 р.
Бестселери