На «Книжковому Арсеналі» буде представлене перше українське дослідження про гібридну війну

22 листопада 2017 р.
 

Видавництво «Vivat» у рамках щорічної виставки «Книжковий Арсенал», що відбудеться в Києві з 22 по 26 квітня, представить кілька актуальних досліджень на тему сучасних війн.

Серед них книга «Війни Путіна» Марселя Ван Херпена, директора Фонду «Цицерон», проєвропейської і проатлантичної науково-дослідної неурядової організації. Книга в декількох країнах стала бестселером і на Заході її називають одним із найцікавіших досліджень на тему поточних відносин Росії із Заходом. Спеціально для українського видання автор, який доводить, що Путін має на меті не відновлення Радянського Союзу, а створення ще більш потужної євразійської імперії, додав глави, пов’язані з військовою агресією Росії в Україні.

Ще одна книга, що вперше видається в Україні, – «Технологія «промивання мізків»: психологія тоталітаризму», у якій докладно досліджується природа інформаційного впливу на людину. Її написав знаменитий американський психіатр Роберт Джей Ліфтон, який прославився працями про людей в умовах війни і теорією реформування мислення. Його дослідження дозволяє побачити методи та способи зомбування мас і дає ключі до захисту від такого інформаційного впливу. На думку автора, володіння основами такого захисту – обов’язкова умова для збереження свободи особистості.

Нарешті, особливе місце в цій низці займає перша книга відомого українського політолога Євгена Магди «Гібридна війна: вижити і перемогти», яка є одним із перших у світі досліджень на тему гібридної війни. Рецензентом книги виступив посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба. Євген Магда, кандидат політичних наук, відомий політичний експерт, автор тисяч публікацій і консультант низки українських політиків, написав цю книгу за пропозицією видавництва «Vivat».

Як зазначила гендиректор видавництва Юлія Орлова, «ми розраховуємо, що таке серйозне дослідження зацікавить не лише українського читача, якому воно адресоване в першу чергу, але і європейські видавництва, так само, як нас зацікавили роботи Ліфтона або Ван Херпена». Вона зазначила, що термін «гібридна війна» міцно увійшов у наше життя, але «саме Євген Магда вперше в Україні не тільки дослідив сутність гібридної війни, але й надав рецепти, як українцям вижити і перемогти в цій війні».

Книга детально досліджує політичну, економічну, енергетичну, інформаційно-психологічну, історичну складові гібридної війни і написана на матеріалі українських подій.

Авторська презентація цієї книги відбудеться 23 квітня о 10:00 (зала малих книгарень і видавців), після чого на стенді «Vivat» (D-05) пройде автограф-сесія Є. Магди.

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
06 жовтня 2016 р.  
Дитячої літератури не може бути забагато Докладніше
05 жовтня 2016 р.  
«Неболови»: реалістичні історії про саме життя Докладніше
Блог
 
Великі книжки для маленьких дітей Докладніше 22 листопада 2017 р.
 
Два дні з Дарою Корній у Харкові Докладніше 03 листопада 2017 р.
 
"Видавництво Vivat" видасть книжку про найнебезпечнішу людину Третього райху Докладніше 06 жовтня 2017 р.