ІІ Книжковий фестиваль - Kharkiv BookFest! Літературний простір згуртовує Україну!

21 серпня 2017 р.
 

«Книжковий Арсенал» у столиці, «Форум видавців» у Львові… тепер і Kharkiv BookFest – на Сході України!

З 18 по 28 травня в Харкові пройде II Книжковий фестиваль, який задуманий як серія відкритих для публіки подій, об’єднаних книжковою ідеєю. Головні завдання фестивалю: популяризація читання, розвиток української літератури та видавничої індустрії.

Kharkiv BookFest порадує харків’ян і гостей міста насиченою програмою: зустрічами з письменниками, презентаціями книжкових новинок, виставкамии ілюстрацій і фотографій, майстер-класи, літературний квест, книжково-кулінарний марафон, ігри, конкурси, тематична екскурсія та, звичайно, масштабна книжкова ярмарка-розпродаж на центральній алеї Саду імені Т. Г. Шевченка.

Відкриє фестиваль ексклюзивна виставка «Обличчя книжок», на якій художники-ілюстратори представлять свої роботи: від олівцевих начерків до ілюстрацій в вже видані книги. Роздзинкою виставки стануть ілюстрації до книг, які ще тільки готуються до друку.

Одним з найяскравіших подій фестивалю стане презентація збірки «Українська поетична антологія» від українських класиків-сучасників – Сергія Жадана, Юрія Андруховича, Олександра Ірванця та Івана Малковича. Всі бажаючі зможуть потрапити на ексклюзивну екскурсію «Літературний Харків» і лекцію «Літературне кабаре» від чудового оповідача і знавця харківських історій і легенд – Максима Розенфельда.

Організатори Kharkiv BookFest також приділили достатньо уваги дитячій програмі. У цьому році фестиваль співпрацює з рекордною кількістю обласних і міських бібліотек. Особливе місце в низці фестивальних подій займе виставка, на якій будуть представлені кращі роботи за підсумками першого всеукраїнського фотоконкурсу «В об’єктиві – книга».

Завершить Kharkiv BookFest 28 травня книжковий ярмарок-розпродаж «День в саду», яка традиційно пройде напередодні Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження.

Організатор фестивалю Kharkiv BookFest – Група компаній «Фактор». Фестиваль проходить під патронатом Харківського міського голови та за підтримки Харківської міської ради.

line_small2

Інформація за тел. (057) 719-41-18

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
06 жовтня 2016 р.  
Дитячої літератури не може бути забагато Докладніше
05 жовтня 2016 р.  
«Неболови»: реалістичні історії про саме життя Докладніше
Блог
Стаття  
Книги для батьків: як виховувати дитину з самого народження Докладніше 18 липня 2017 р.
Новина  
У видавництві “Vivat” виходить книжкова серія Ted Books Докладніше 29 червня 2017 р.
 
Новинки видавництва Віват до #bookarsenal Докладніше 25 квітня 2017 р.