Вже у продажу: довідник з української «Мова чудова» Ольги Уліщенко

15 грудня 2017 р.
 

Ольга Уліщенко, Мова чудова, видавництво "Віват"Видання «Мова чудова» Ольги Уліщенко, що вийшло у видавництві Vivat — скарбничка української лексики. Це довідник, який демонструє розмаїття та велич української мови. Посібник рекомендований для використання в навчально-виховному процесі.

Довідник знайомить читача з синонімами,омонімами, паронімами, антонімами, що охоплюють усі  частини мови. У кожному розділі доступно й наочно, за допомогою роз’яснень та ілюстрацій, подається правильне вживання лексем, у яких носії мови найчастіше роблять помилки. Усі вони супроводжуються прикладами. Родзинками видання є рубрики: «Антисуржикові сторінки», «Цікаві факти», «Швидка допомога» тощо.

Автор довідника «Мова чудова» — досвідчена редакторка, перекладачка та упорядник українських словників Ольга Миколаївна Уліщенко. У її творчому доробку «Словник труднощів української мови», «Український орфографічний словник», «Новітній російсько-український словник», «Російсько-український та українсько-російський словник», «Російсько-український і українсько-російський тлумачний словник», а ще чимало відредагованих словників, таких як «Російсько-український словник сталих виразів» Івана Виргана та Марії Пилинсько, «Криміналістика: словник термінів»тощо. Усі вони виходили в різні роки і в різних видавництвах, деякі з них – за редакцією знаних мовознавців або у співавторстві з ними.

Читайте також: Редактор та перекладач видавництва «Vivat» – Ольга Уліщенко

Малюнки художниці Ірини Потапенко наочно демонструють різницю лексем, що співставляються або подібні за звучанням чи значенням. Ілюстрації сприяють ефективності запам’ятовування правильного слововживання. Адже всім відомо, що методи асоціацій та візуалізації завжди підвищують ефективність вивчення нового матеріалу.

Видання «Мова чудова» призначене всім українцям — і школярам, і дорослим, — котрі пишаються державною мовою і прагнуть говорити й писати грамотно.

Ольга Уліщенко: «Хотілося б, щоб моє видання стало в нагоді тим, хто вивчає мову, і тим, хто її вдосконалює».

 

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
06 жовтня 2016 р.  
Дитячої літератури не може бути забагато Докладніше
05 жовтня 2016 р.  
«Неболови»: реалістичні історії про саме життя Докладніше
Блог
 
Книжковий Миколайчик 2017! Докладніше 13 грудня 2017 р.
 
Великі книжки для маленьких дітей Докладніше 22 листопада 2017 р.
 
Два дні з Дарою Корній у Харкові Докладніше 03 листопада 2017 р.
Бестселери