Антуан Аржаковський представить у Києві свою книгу «Розбрат України та Росії»

20 січня 2018 р.
 

Відомий французький історик і філософ Антуан Аржаковський приїде до Києва, щоб представити українському читачеві свою книгу «Розбрат України з Росією: стратегія виходу з піке».
rozbrat ukraini z rosieyu_krivieКнига відзначена у Франції премією Григорія Орлика і вперше опублікована видавництвом «Віват» українською мовою.

У цьому дослідженні розглядаються історичні, ідеологічні, релігійні витоки сьогоднішнього збройного зіткнення між Україною і Росією. Учений розглядає властиві двом країнам історичні міфологеми, те, як вони переломлюються в нинішніх інформаційних стратегіях, і розмірковує про можливі шляхи подолання конфлікту. Книга написана по «гарячих слідах», і в ній знаходять відображення події Майдану, зміна влади в Україні, початок військових дій на Донбасі.

Книга цінна тим, що претендує на певну об’єктивність, оскільки автор осмислює історичну ретроспективу не зсередини ситуації, а ззовні. Крім того, книга надає рідкісну можливість побачити ситуацію очима небайдужого європейця, який одночасно і глибоко розуміє предмет дослідження, і гаряче переживає за все, що відбувається зараз в Україні та Росії.

Антуан Аржаковський – відомий французький інтелектуал, доктор історичних наук, філософ і богослов, автор десятків книг і статей. Онук і духовний спадкоємець російського емігранта, священика Дмитра Клепініна, замученого нацистами за порятунок євреїв, удостоєного Ізраїлем звання Праведника світу і канонізованого Константинопольським патріархатом. Антуан Аржаковський написав книгу про Україну і Росію з глибоким розумінням ментальних відмінностей двох народів, оскільки має досвід роботи в обох країнах: кілька років він очолював Французький університетський коледж при МДУ, а потім був заступником директора Французького культурного центру в Києві й директором Інституту екуменічних студій при Українському католицькому університеті у Львові.

Книга вперше буде представлена ​​на Книжковому Арсеналі 24 квітня. У цей день із 12-ї до 13-ї години відбудеться її презентація в кафе «Європа», а потім автограф-сесія вченого на стенді «Віват». Цього ж дня в Українському кризовому медіа-центрі о 15-й годині запланована прес-конференція А. Аржаковського, а наступного дня ввечері – презентація книги та автограф-сесія в Книгарні Є о 17-й годинi.

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
06 жовтня 2016 р.  
Дитячої літератури не може бути забагато Докладніше
05 жовтня 2016 р.  
«Неболови»: реалістичні історії про саме життя Докладніше
Блог
 
Книжковий Миколайчик 2017! Докладніше 13 грудня 2017 р.
 
Великі книжки для маленьких дітей Докладніше 22 листопада 2017 р.
 
Два дні з Дарою Корній у Харкові Докладніше 03 листопада 2017 р.
Бестселери
  Ми
Девід Ніколлз

Докладніше
  Снігова Королева
Ганс Крiстiaн Андерсен

Докладніше