Дискусія: Якою бачить Україну світ

27 червня 2017 р.
 

Тетяна Водотика, Євген Магда «Ігри відображень», видавництво "Віват"

На шляху побудови європейської України! Вектор оптимального розвитку пропонують Тетяна Водотика та Євген Магда у дискусії, що відбудеться 10 червня, о 18:30, у київській книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3).

Дискутують:

Тетяна Водотика – кандидат історичних наук, науковий співробітник Інституту історії України НАН України.

Євген Магда – кандидат політичних наук, доцент НТУУ «КПІ», координатор Бюро протидії гібридній війні. Автор книжки «Гібридна війна: вижити та перемогти», відомий в Україні політичний експерт.

Модератор зустрічі: Золотий письменник України – Андрій Кокотюха.

Тетяна Водотика та Євген Магда у книзі «Ігри відображень», яку випустило видавництво «Віват», запевняють, що сьогодні наша держава переживає оптимальний період для впровадження змін. Час, коли варто ламати стереотипи про маргінальну та шароварну Україну та починати формувати образ Батьківщини як повноправної європейської країни.

Читайте також: Україна на міжнародній арені: «Ігри відображень»

Політичний експерт та фахівець з історії оголошують та деталізують зовнішні та внутрішні фактори, чинники формування позитивного іміджу на прикладах різних країн світу. Перераховують та описують історії успішних перевтілень іміджу Великобританії, Німеччини та інших, наводячи реальні цифри. Дарують віру в майбутнє України, розтлумачуючи інструменти для формування позитивного іміджу нашої країни на міжнародній арені.

Андрій Кокотюха:

«Автори докладно розповідають, чому світ не знав про Україну майже чотириста років. Дають оригінальний майстер – клас, як виправити помилки кількох століть. Лишається вірити: ця книга стане підручником із відкриття України – хоча б самим українцям».

Читайте також: 10 влучних цитат про імідж України з видання Т.Водотики та Є.Магди

Тетяна Водотика та Євген Магда жадають озброїти кожного свідомого громадянина України всіма необхідними знаннями задля побудови успішної країни, пропонують на розсуд читачам та учасникам дискусії з активною життєвою позицією «шматочки позитивного іміджевого пазла», які українці мають скласти докупи разом. Автори видання закликають кожного українця працювати та сприяти формуванню позитивного іміджу України, адже: «Хай як пафосно це звучить, кожен із нас – посол бренда «Україна».

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
06 жовтня 2016 р.  
Дитячої літератури не може бути забагато Докладніше
05 жовтня 2016 р.  
«Неболови»: реалістичні історії про саме життя Докладніше
Блог
 
Новинки видавництва Віват до #bookarsenal Докладніше 25 квітня 2017 р.
Новина  
«Кобзар» у стилі зомбі-хорору Докладніше 24 квітня 2017 р.
 
Вольф Ерльбрух став лауреатом Astrid Lindgren Memorial Award 2017 Докладніше 06 квітня 2017 р.