• Видавництво Vivat випускає культову книгу відомого журналіста Антона Фрідлянда

Видавництво Vivat випускає культову книгу відомого журналіста Антона Фрідлянда

23 квітня 2018 р.
ОГЛЯД  

Ви полюєте за культурним шоком або шукаєте нові враження? Можливо, несамовито намагаєтесь віднайти нові кулінарні шедеври, зазираючи у рецепти різних кухонь світу? Тоді ця книжка саме для вас: вона підкаже, у яку країну завітати, щоб знайти всі потрібні вам відповіді. Адже саме цей travelbook «Мандри замість туризму» допоможе обрати країну для вашої майбутньої відпустки.

Fridljand_Pyteshestvie_210x300Тут ви знайдете відповіді: Які народності світу найдобріші та найгостинніші? Куди неодмінно потрібно з’їздити навесні? Пляжі якої країни стануть вас пестити хвилями і не обпалять своїми цінами?.. та безліч інших.

Погодьтеся, набагато цікавіше споглядати світ з ілюмінатора, піднявшись на висоту вищу пташиного польоту та перетинати країни на швидкісних потягах або просто «загубитися» у затишних двориках Західної Європи.

Антон Фрідлянд на розсуд читачам, майбутнім та завзятим мандрівникам, пропонує 28 країн світу: 14 безвізових країн та 14 країн Європи, де віза для українців необхідна. Описує їх найбільш яскраві особливості, їх унікальні відмінності, культуру, найвідоміші та значущі пам’ятки архітектури та історії, які неодмінно має побачити кожен.

Читайте книгу – вибирайте країну для своїх подорожей в майбутньому! Саме до цього закликає письменник – популярний український журналіст, талановитий автор статей про подорожі для журналів «Zeфір» і «Unique» Антон Фрідлянд.

Подорожуйте вільно країнами своїх мрій! Адже автор запевняє, що кордони між країнами існують лише на політичних картах світу і в наших переконаннях!

Читайте також: До Книжкового Арсеналу готується унікальна книжка про головний атрибут чоловічої моди

line_small2

Джерело: сайт Palindrome.com.ua

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
26 серпня 2016 р. ОГЛЯД  
Світовий бестселер: історично-любовний роман «Алі і Ніно» Курбана Саїда Докладніше
09 серпня 2016 р. ОГЛЯД  
7 фактів, які необхідно знати про щоденник Анни Франк Докладніше
Блог
 
Розповідаємо про новинки: Що робити, коли...2 Докладніше 17 квітня 2018 р.
 
Книжки Видавництва Vivat відзначено одразу в двох номінаціях премії Олеся Гончара! Докладніше 10 квітня 2018 р.
 
Сім місць Лондона, які сподобаються книгоманам. Гід видавця Докладніше 06 квітня 2018 р.
Бестселери