Великі книжки для маленьких дітей

24 вересня 2018 р.
 

Книжки великого розміру дуже зручно роздивлятись з найменшенькими. А якщо вони картонні, та ще й з пазлами! Пропонуємо підбірку дитячих книжок від Видавництва Віват, яка обов’язково сподобається вашим діткам.

“Великий секрет сови” Дженні Брум

sova1

У Сови є великий секрет … Вона встала ні світ ні зоря і відправилася по магазинах. Зайшла в булочну і в магазин іграшок, не забула і про овочі та фрукти, і звичайно ж подумала про музику і прикрасах…

А ви здогадалися, що вона задумала?

Саме така анотація у великій книжці с картонними сторінками. Вона має 7 сторінок і, що головне – на кожному розвороті є віконце, а то і декілька! Крім того книжка містить завдання, наприклад, згадати назви музичних інструментів або порахувати фрукти.

 

“Пампушок і огірочок. Дивовижна подорож навколо світу” Крістіан і Фабіан Джереміс

пампушок і огірочок

Родина пінгвінів знову разом, і начебто ніхто не очікує нічого надзвичайного, але раптом Огірочок на­тискає на кнопку Шлюка і… сімейна зустріч перетворюється на навколосвітню подорож. Адже Пампушок не може кинути друзів у біді! Пінгвіни вирушають на допомогу! Отже, пригоди починаються!

Це віммельбух. В ньому мало тексту але багато ілюстрацій. Головні герої книжки – пінгвинятко Пампушок і маленький крокодил Огірочок.  Разом з ними дітки відправляться на пляж, в дикі джунглі та навіть на айсберг! Також, обов’язково потрібно допомогти тітонці Есмеральді обрати сувеніри і знайти човен для дядька Чарлі.

Книжки- ігри «Тваринний світ», «Динозаври», «Транспорт»

123

Це чудовий подарунок малюкові — велика яскрава енциклопедія для найменших. Вона стане улюбленою книжкою вашої дитини, кольорові фотографії привернуть її увагу, а короткі, але змістовні статті допоможуть вам відповісти на питання маленького чомучки. Разом із вами маля навчиться складати пазли, що прикрашають кожен розворот. Така книжка прищепить дитині любов до читання й пізнавання нового.

Це видання має величезний розмір – 305х410 мм., та зроблене з товстого картону. Пазли також великі, тому малюку буде зручно їх тримати та важко загубити. На останній сторінці є завершальний великий пазл.

 

 

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
14 травня 2018 р.  
Директор издательства Vivat: о молодых писателях, авторском праве и будущем печатной книги Докладніше
14 травня 2018 р.  
Видавництво Vivat на Книжковому Арсеналі 2018 Докладніше
Блог
 
Директор издательства Vivat: о молодых писателях, авторском праве и будущем печатной книги Докладніше 14 травня 2018 р.
 
Видавництво Vivat на Книжковому Арсеналі 2018 Докладніше 14 травня 2018 р.
 
Визначено лауреатів премії імені Панаса Мирного Докладніше 26 квітня 2018 р.
Бестселери