• Секрети щастя від Супержінки Монро: «Добре, що я не баба»

Секрети щастя від Супержінки Монро: «Добре, що я не баба»

22 серпня 2018 р.
ОГЛЯД  

Втомившись від ролі подруги-жилетки, Монро в своїй дебютній книзі «Добре, що я не баба», що виходить у видавництві Vivat, так би мовити, у стилі «між нами дівчатами» лаконічно і чітко відповідає на всі питання, які їй іноді доводиться чути: де знайти нормального? Яким повинен бути єдиний? Як мені стати привабливішою?

khorosho_toch_ya_ne_babaКористуючись своїм авторитетом конструктивного критика і вмінням давати дружні поради, Супердіва вирішила раз і назавжди відповісти на всі питання, розклавши всіх чоловіків і жінок на 11 психологічних типів.

Прекрасну частину людства Монро розділила на 5 основних образів, детально і в фарбах визначила характерні для них «заморочки», основні звички, домінуючі лінії мислення і поведінки. Вийшла така градація: Міс Бабло, Матуся, Чайка, Сіра Миша і Леді Досконалість.

Чоловіків Монро розглянула пильніше. Її багатий досвід у психології допоміг втиснути все розмаїття сильної статі у 6 типів: Туз, Король, Валет, Джокер, Козир і Двійка. Незважаючи на те, що при читанні класифікації чоловічих психологічних типів складається враження, що Супердіва при цьому перебирала колоду карт, всі чоловічі особливості вона описує дуже обґрунтовано, чітко поділяючи їх вподобання і звички.

Між рядків актриса закликає жінок працювати над собою: як над зовнішнім виглядом, так і над внутрішнім змістом. Неодмінно застосовувати «апгрейт» — туш, підводку, помаду … І, звичайно ж, радить приділити особливу увагу пошуку СВОГО чоловіка.

khorosho_toch_ya_ne_baba_2

Насолоджуйтесь читанням книги від легендарної Cупержінки. Можливо, вона вам допоможе знайти справжнє щастя.

Видання віддруковано російською мовою.

line_small2

Джерело: сайт Palindrome.com

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
26 серпня 2016 р. ОГЛЯД  
Світовий бестселер: історично-любовний роман «Алі і Ніно» Курбана Саїда Докладніше
09 серпня 2016 р. ОГЛЯД  
7 фактів, які необхідно знати про щоденник Анни Франк Докладніше
Блог
 
Директор издательства Vivat: о молодых писателях, авторском праве и будущем печатной книги Докладніше 14 травня 2018 р.
 
Видавництво Vivat на Книжковому Арсеналі 2018 Докладніше 14 травня 2018 р.
 
Визначено лауреатів премії імені Панаса Мирного Докладніше 26 квітня 2018 р.
Бестселери