• На Книжковому Арсеналі презентували нову книгу про В’ячеслава Чорновола

На Книжковому Арсеналі презентували нову книгу про В’ячеслава Чорновола

15 грудня 2017 р.
ОГЛЯД  

DSC_0073

Презентація книги «В’ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою» на Книжковому Арсеналі в Києві

Того Руху, який будував В’ячеслав Чорновіл, вже не буде. Це той приклад, коли ми говоримо про роль особистості в історії. Чорновіл мав здатність вести за собою мільйони.

Про це на Книжковому арсеналі під час презентації книги «В’ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою» зазначив дипломат, колишній голова Народного Руху України Борис Тарасюк.

Автором книги є історик Василь Деревінський. У праці охоплено весь період життя В’ячеслава Чорновола – від шкільних років і до вбивства у 1999 р.

Учасник Українського руху опору другої половини ХХ ст. Мирослав Маринович під час презентації зосередив свою увагу на сьогоднішній політичній ситуації в Україні: «Я втомився від товариств колективної безвідповідальності. Мають з’явитись ті, хто будуть відповідати за свої слова».

Хто буде таким же жертовним та мужнім, як В’ячеслав Чорновіл. «Хто пройде і тест на єдність, – продовжив Мирослав Маринович, – Я не докоряю людям, які мають свій світ. Ми можемо бути різними, але залишатись єдиними».

Василь Деревінський зазначив, що практично всі ключові події у політичній історії України другої половини ХХ ст. відбувались за участі В’ячеслава Чорновола. Це книга про людину, яка змінила нашу історію, без якої – багато б речей не відбулись.

line_small2

Джерело: інформаційний портал ZIK

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
26 серпня 2016 р. ОГЛЯД  
Світовий бестселер: історично-любовний роман «Алі і Ніно» Курбана Саїда Докладніше
09 серпня 2016 р. ОГЛЯД  
7 фактів, які необхідно знати про щоденник Анни Франк Докладніше
Блог
 
Книжковий Миколайчик 2017! Докладніше 13 грудня 2017 р.
 
Великі книжки для маленьких дітей Докладніше 22 листопада 2017 р.
 
Два дні з Дарою Корній у Харкові Докладніше 03 листопада 2017 р.
Бестселери