• Крик душі дитини, чиї батьки розлучилися: «Бабине літо» Марка Лівіна

Крик душі дитини, чиї батьки розлучилися: «Бабине літо» Марка Лівіна

24 вересня 2017 р.
ОГЛЯД  

Стаття Кучеренко Дар’ї

http://i1.wp.com/vsiknygy.net.ua/wp-content/uploads/2016/04/%D0%9B%D1%96%D0%B2%D1%96%D0%BD_%D0%B1%D0%B0%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B5-%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%BE.jpg?w=1280

У видавництві Vivat виходить книжка Марка Лівіна «Бабине літо». Це щира розповідь дитини, яка мусила вмить подорослішати. 

Автобіографічне «Бабине літо» — добра й сумна книжка, яка розповідає про 10-літнього хлопчика Ждана, який приїхав на літо до бабусі й дідуся, бо мама з татом вирішили розлучитися. Він дивиться на світ, ніби такий звичний, і розуміє — світ змінюється, його чому? і як? уже значно складніші. Так настає дорослішання. Але є тут і машинки-паровози, футбол, збиті коліна та найкращий друг на літо — усе, що робить наші спогади про дитинство такими добрими й сумними.

Читайте також: Презентаційний тур Марка Лівіна

Сьогодні Марк Лівін — відомий в Україні блогер та журналіст, маркетинг-директор Громадського телебачення. Успішний автор дебютував виданням «Життя та інша хімія», яке тричі входило в ТОП-20 мережі книжкових магазинів «Є». Він часто виступає на профільних заходах перед бізнес-аудиторією.

Катерина Бабкіна:

«Автор бере нас за руку й приводить у свій світ — світ формально дорослого, а насправді у світ хлопчика… Нічого в цьому світі не стається так, як мало би статися. Усе — минуще, як коротка пора початку осені, усе непевне, як маленька рибка на гачку дідусевої вудки. Усе, що ми насправді можемо залишити собі, — це досвід».

Читайте також: Топ-5 найцікавіших підліткових бестселерів

Бук-трейлер до книги:

line_small2

Джерело: сайт Друг Читача

 

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
26 серпня 2016 р. ОГЛЯД  
Світовий бестселер: історично-любовний роман «Алі і Ніно» Курбана Саїда Докладніше
09 серпня 2016 р. ОГЛЯД  
7 фактів, які необхідно знати про щоденник Анни Франк Докладніше
Блог
 
Видавництво Vivat на 24 Форумі видавців Докладніше 29 серпня 2017 р.
 
Новинки видавництва "Vivat" до Форуму видавців Докладніше 23 серпня 2017 р.
Стаття  
Книги для батьків: як виховувати дитину з самого народження Докладніше 18 липня 2017 р.