• Книжки Видавництва Vivat відзначено одразу в двох номінаціях премії Олеся Гончара!

Книжки Видавництва Vivat відзначено одразу в двох номінаціях премії Олеся Гончара!

24 квітня 2018 р.
 

4 квітня в приміщенні Національної спілки письменників України відбулося урочисте нагородження Лауреатів Міжнародної українсько-німецької літературної премії імені Олеся Гончара 2018 року.

Міжнародна українсько-німецька літературна премія імені Олеся Гончара – літературна премія, заснована у 1996 році німецькими меценатами – письменницею Тетяною Куштевською , підприємцем Дітером Карренбергом та Національною спілкою письменників України.

Присуджують щорічно в таких номінаціях: «Проза (роман, повість)», «Мала проза (цикл оповідань, новел)», «Поезія», «Літературознавча праця, присвячена творчості Олеся Гончара», «Публіцистика».

Можемо з гордістю відзначити, що книги Видавництва «Віват» були відзначені одразу у двох номінаціях – «Проза – роман або повість» та «Цикл оповідань, новел»

Лауреатом премії у номінації «Проза – роман або повість» стала молода та талановита авторка Анастасія Нікуліна з дебютним романом «Сіль для моря, або Білий Кит». Авторка сміливо піднімає гострі, але такі важливі теми майже для кожної людини в підлітковому віці – непорозуміння з батьками, бажання бути почутим, пошук підтримки, категоричність в прийнятті рішень та ще багато чого важливого.

У номінації «Цикл оповідань, новел» лауреатом премії імені Олеся Гончара стала Юлія Ілюха за збірку оповідань «Неболови». Юлія – письменниця, журналіст та волонтерка АТО. Неодноразово ставала лауреатом обласного літературного конкурсу ім. О. С. Масельського у номінації «Проза». Фіналіст першого книжкового пітчингу «Книголав» від 1+1. Живе і працює в Харкові.

Лауреатами премії у 2018 році стали:

Номінація «Проза – роман або повість»
Анастасія Нікуліна (м. Львів) – за роман «Сіль для моря, або Білий Кит».

Номінація «Цикл оповідань, новел»
Юлія Ілюха (м. Харків) – за збірку оповідань «Неболови».

Номінація «Поезія»
Марія Каплуновська (м. Хмельницький) – за збірку поезій «Різдвяна троянда».

Номінація «Літературознавча праця, присвячена творчості Олеся Гончара»
Анастасія Гончаренко (м. Київ) – за літературознавче дослідження «На берегах вічності: роздуми над сторінками прози Олеся Гончара».

Номінація «Публіцистика»
Олена Дмитерко (селище Веселе Веселівського району Запорізької області) – за художньо-документальну повість «Король палаючого неба».

На конкурс приймаються як вже друковані, так і ще не оприлюднені твори україномовних авторів віком до 30 років, які живуть в Україні та за її межами.

Рішення ухвалює журі, до якого входять Тетяна Куштевська, Валентина Гончар, Іван Драч, Петро Перебийніс, Галина Тарасюк та ін. Голова журі — Петро Перебийніс.

Урочисте вручення нагород переможцям традиційно відбувається 3 квітня — в день народження Олеся Гончара.

Творча команда Видавництва «Віват» щиро вітає усіх номінантів та бажає підкорення нових вершин!

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
17 квітня 2018 р.  
Розповідаємо про новинки: Що робити, коли...2 Докладніше
06 квітня 2018 р.  
Сім місць Лондона, які сподобаються книгоманам. Гід видавця Докладніше
Блог
 
Розповідаємо про новинки: Що робити, коли...2 Докладніше 17 квітня 2018 р.
 
Сім місць Лондона, які сподобаються книгоманам. Гід видавця Докладніше 06 квітня 2018 р.
 
Розповідаємо про новинки: Дилема засновника бізнесу. Як попередити помилки й уникнути їх під час створення стартапу Докладніше 02 квітня 2018 р.
Бестселери