• Ілюстрована історія мужності, витривалості, лідерства. “Антарктична експедиція Шеклтона” Вільяма Гріла вийшла в українському перекладі.

Ілюстрована історія мужності, витривалості, лідерства. “Антарктична експедиція Шеклтона” Вільяма Гріла вийшла в українському перекладі.

24 березня 2017 р.
Новини  

“Я вибрав життя, а не смерть, для себе і своїх друзів… Я вірю, що нашою природою є досліджувати й пізнавати невідоме. Єдиною справжньою поразкою буде взагалі не досліджувати” ©

Ернест Шеклтон

dsc_9780

До сторіччя експедиції Ернеста Шеклтона видавництво “Віват” презентує найкращу ілюстровану книжку за версією The New York Times британського ілюстратора Вільяма Грілла.

Ернест Шеклтон мріяв перетнути замерзле серце Антарктиди, місце лютих морів, незвіданих гір і пронизуючих кістки холодів. Але коли його корабель “Эндьюранс” опинився в смертельній льодовій пастці, мрії Шеклтона були зруйновані. Вони сіли на мілину в середині холодного, білого світу за тисячі миль від будинку, й тоді чоловіки з експедиції відправилися у відчайдушний похід по льоду в пошуках порятунку.

dsc_9781“Антарктична експедиція Шеклтона” – справжня історія про те, як Шеклтон і його команда зуміли пережити цю епічну пригоду, і є свідченням їх великої мужності і витривалості.

“Антарктична експедиція Шеклтона” є унікальним візуальним переказом епохальної експедиції.

Ретельно досліджені і інформативні ілюстрації Вільямаdsc_9782 Грілла були створені до 100-річчя з часу історичного випробування Шеклтона і його команди на витривалість. Діти залюбки будуть досліджувати захоплюючі подробиці цього епохального рейсу за ілюстраціями Грілла. Вони зможуть розглянути всіх учасників команди і будову корабля, карту подорожі, спорядження і провізію, собачі упряжки – ілюстрації з документальною точністю відтворюють найдрібніші деталі експедиції. А дивовижна графіка і яскраві, контрастні кольори передають атмосферу арктичного пригоди.

Вільям Грілл – британський ілюстратор, його основний інтерес полягає в описовій ілюстрації та видавничій справі. Він нещодавно закінчив університетський коледж Фалмута, і в даний час працює в Лондоні. Він використовує в своїй роботі кольорові олівці. Вільям знаходить більшу частину свого натхнення під час уважного спостереження за навколишнім світом.

“Антарктична експедиція Шеклтона” – це перша книга Вільяма Гріла, вона отримала в 2015 році медаль Кейт Грінуей і була перекладена більш ніж 14 мовами.

dsc_9775

 

 

dsc_9776dsc_9778

 
 
Коментарі  
 
 
Читайте також  
28 грудня 2016 р. Новини  
Бестселер Р. Дж. Паласіо “Диво” з’явиться на великих екранах навесні Докладніше
Блог
 
Жінки, які кохають до нестями Докладніше 24 лютого 2017 р.
 
Нічний цирк. Магічно. Зачаровує. Заворожує. Гіпнотизує. Докладніше 06 лютого 2017 р.
 
Читець у ранковому експресі — «сучасна казка» для дорослих Докладніше 19 січня 2017 р.