Монро

Телеведуча, актриса, шоу-діва, журналіст, відомий блогер і постійний автор порталів «Таблоид» і «Обозреватель».

Монро – яскраве явище культурного життя столиці та новітньої історії України. Трансгендер і трендсетер початку ХХІ століття.

1994 року закінчила звичайну середню школу в Києві, 2000 року – Київський національний університет ім. Т. Шевченка.

Телеведуча, актриса, шоу-діва, журналіст, відомий блогер і постійний автор порталів «Таблоид» і «Обозреватель». Громадський діяч, людина передових поглядів. Відзначається активною життєвою позицією, упевненістю у формуванні тренда, прямотою суджень.

Монро – єдиний некомерційний проект, відомий українській сцені, пресі та мас-медіа. Вона не раз виступала експертом у питаннях жіночої зовнішності, прийняття себе, створення партнерських відносин та якісного способу життя. Своїми нестандартними поглядами і часто різкими коментарями розбурхала і завоювала увагу глядача.

«Мені іноді здається, – зізнається Монро, – та кому потрібна моя правда-матка, відвертість, уся ця нескінченна говорильня і обеззброююча чесність, проте коли на пошту один за одним приходять листи з подякою: «Дякую, ви така смілива! Дивлячись на вас, хочеться мінятися!», – розумієш, що комусь ти допомогла змінити життя!»

Книжки автора