Альошичева Анастасія

«Малеча має зростати на добрих, інтелектуальних казках»

Анастасія Альошичева – українська дитяча письменниця, журналіст, літературний редактор. Народилася 22 квітня 1993 р. Закінчила Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, за фахом журналіст.

За натурою вона — непосидюча у творчому плані людина, яка просто обожнює роботу зі словом. Має багато творчих планів та задумів, а ще бурхливу фантазію, що й зумовлює народження різноманітних історій, казок, оповідань та віршів. Попри все цінує добро у всіх його проявах, що і прагне донести до свого читача.

Дебютний твір юної письменниці для найменших «Поні Фіалка та чарівний колодязь. Казка про доброту» одразу ж потрапив до довгого списку премії ВВС «Книга рока – 2015» в номінації дитячої прози.

Світ, у якому живуть пухнастики, герої цієї казки, сповнений добра й людяності, справжньої дружби та щирості. І створенню цього світу, матеріалізованого у виданнях для дітей, Анастасія збирається присвятити життя.

«Пояснити дорослі речі простою мовою казок і гіпербол — ось моє завдання. Малеча має зростати на добрих, інтелектуальних казках», — каже письменниця.